עורך דין התנגדות לתמא 38: ייעוץ משפטי להתנגדות וליווי בשני צידי המתרס

המכרז המקיף לתמ"א 38/2 - עורך דין מקרקעין שירה אביטל

פרויקטי תמ”א 38 מהווים אתגר משפטי ומקצועי משום שמרכיבים שניים נגדיים: דיירים המתנגדים לתוכנית ויזמים המביאים אותה לגובה. במקרה זה, עורך דין התנגדות לתמ”א 38 מציע שירותי ייעוץ משפטי וליווי שמטרתם להגן על זכויותיהם של הדיירים והיזמים כאחד, ולהבטיח תהליך חלק וצודק.

ייעוץ משפטי לדיירים

דיירים המתנגדים לתמ”א עורך דין התנגדות לתמא 38 בעת עלות התכנית, כך שהם נאלצים לקרוא לעורך דין המתמחה בתחום. עורך דין זה מסייע להם להבין את החוקים הרלוונטיים, את הזכויות שלהם ואת האפשרויות המשפטיות שלהם. הוא מספק להם ייעוץ מקצועי בנושאים כגון התנגדויות לתכנית, דרישת פיצויים והגנה על זכויות הדיירים.

עורך הדין מבונה על ניסיון וידע מומחה בחוקים הרלוונטיים, והוא מספק לדיירים כלים משפטיים ועצות לניהול משא ומתן עם היזם. מטרתו היא להבטיח שזכויותיהם של הדיירים יימנעו וישמרו, ושהפרויקט יתבצע ללא נזקים להם.

ייעוץ משפטי ליזמים

מצד שני, יזמים המביאים את התוכנית לגובה נתקלים בהתנגדות מצד הדיירים, ולכן זקוקים גם הם לייעוץ משפטי. עורך דין בתחום מסייע ליזמים להבין את הזכויות והחובות שלהם ואת האפשרויות המשפטיות שלהם. הוא מספק להם ייעוץ מקצועי בנושאים כגון הוצאת הרשאות, תכנון מסילות, ואיתור פתרונות משפטיים להתנגדויות.

ייעוץ וליווי בשני צדדים

עורך דין מומחה בתחום מספק ייעוץ וליווי עבור שני הצדדים, דיירים ויזמים, ועוזר להם למצוא פתרונות משפטיים לסוגיותיהם. כאשר עורך דין מייצג שני צדדים בו זמנית, הוא חייב לפעול באמינות ובשקיפות ולשמור על זכויותיהם של שני הצדדים. מטרתו היא להבטיח שכל צד מקבל ייעוץ משפטי מושפע ולהבטיח שהפרויקט ייבוצע ללא נזקים ובאופן הוגן לכל הצדדים.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *